Kalendář ještě lepší než jsme čekali :)

Už je to tady! Prosím sdílejte, kupujte, těšte se! :)

https://www.startovac.cz/projekty/kocky-nuzky-papir/

Dlouhé měsíce jsem se svou geniální grafičkou Janou, (kterou trošku podezírám, že je ve skutečnosti dobře vycvičená border kolie), páchala tuhle úžasnost. Já na jedné židli před Marou opatlaným monitorem, ona pár set kilometrů dál na druhé židli před monitorem patrně silně poprskaným, když pokaždé, co spatřila můj další požadavek, zaskočila jí kost, totiž sousto, v krku. (Pardon, nemůžu si pomoct, dneska jsem zase viděla video, kde borderka cvičí s paničkou jógu a v nejmenším nepochybuju, že by byla schopna vyrobit v počítači kalendář.)

Ale k věci! Chtěla jsem kalendář, který nejen vyzdobí každou domácnost, kancelář, garáž, záchod, stodolu, školku nebo ministerstvo. Chtěla jsem takový, který na konci roku nevyhodíme do modrého kontejneru. Takový, který z větší části důvtipně zrecyklujeme. Ke kterému se budeme s úsměvem vracet. Ano, už léta přetvářím staré kalendáře na různé obálky nebo je posílám dětem do mateřinek na jejich umělecké koláže. Ale pořád je to zbytečný odpad. Co tedy stránky kalendáře využít i jinak a dlouhodoběji? Ha! Tu jej máte! :)

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“8″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“100″ thumbnail_height=“75″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“20″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“1″ slideshow_link_text=“[Show as slideshow]“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“6″]

 

Bavte se, stříhejte, malujte, hledejte, hrajte si, zdobte stromečky :) 

https://www.startovac.cz/projekty/kocky-nuzky-papir/

P.S.: Jano, ať už jsi kolie nebo člověk, jsi nejlepší a děkuju ti! :) Doufám, že jsme spolu netvořily naposledy a že to za ty nervy, čas a ochuzené vycházky stálo! :D

 
Příspěvek byl publikován v rubrice Obrazem, Tipy a nápady, Události, Ze života se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..