Zase nějaké ty obrázky do rodinného alba

Po čase se mi naskytla další možnost otestovat výrobek firmy Saal-Digital, a tentokráte se tím šťastným stal fotosešit.  Kdopak by nebyl šťasten jsa poset našimi kocóry!

Ano, za téma jsem zvolila nové členy naší smečky, neb tito ještě nikde dostatečně důstojně zvěčněni nejsou.

Formát 21 x 30 nabízí adekvátní prostor k zachycení Remička a Jarouška (a jedné bonusové Adélky, to bych jí neudělala, nebojte) plus minus v životní velikosti, povrch listů je příjemně matný, spirálová vazba decentní a překryvná fólie dovršuje celkový nádech luxusu. Ach, já bych se těmi kecy mohla živit. (Ale je to tak a přece nebudu psát: ty vole ten sešit je fakt boží. I když je.)

Včera jsem hledala (marně) v knihovně místo, kam útlé album umístím (pak jsem ho našla, když jsem vyhodila tři kočičí encyklopedie, které dnes ponesu na umisťovací výstavu hodonínských koček, tak si pro ně můžete zajít, haha), načež mi Pecka sdělil, že jsem úplně blbá, takovou krásu pěchovat někam do skříně. No tak na nás Remiček vykukuje z poličky nad televizí a návštěvy mají povinnost áchat a projevovat zájem sešit prolistovat. To jen tak na okraj.

Saalu srdečně děkuji a s klidným svědomím doporučuji k vyzkoušení i tento produkt.

Příspěvek byl publikován v rubrice Obrazem, Testujeme, Tipy a nápady se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..