Historický okamžik v soužití se zvířaty

Dnes tu pro vás mám převratnou novinku, která znatelně usnadní práci v domácnosti s obtížnou havětí všeho druhu. Představujeme EASY-DINNER-CONE! Patent je na cestě. Poslouží především při přípravě krmení s medikamenty, kdy vám již nikdo nešlape do talířků s nadrcenými prášky, ani nežere obsah konzerv přímo z vidličky, ani neshazuje všechny propriety okolo. Využití ovšem najde i v domácnostech se zdravými jedinci, nejen při přípravě zvířecího jídla, ale i lidského. Už žádná odtažená šunka přímo z talíře, žádné ťápoty v másle na rohlíku, žádné infarkty z málem odřízlých kočičích hlaviček při krájení rajčat!

Objednávejte hned teď, ať se i vy zařadíte mezi ty šťastné, co si u přípravy  jídla prozpěvují, nikoli sprostě nadávají a proklínají své miláčky až do pátého kolene! Ale pozor, to není všechno! Zavoláte-li do desíti minut, přidáme vám ještě jeden Ízydynrkoun grátis, čili zcela zdarma! Tomu se nedá odolat!

Pokud by vaše kočka projevila nadměrnou inteligenci či odhodlanost, samozřejmě lze horní otvor trychtýře opatřit průhledným víkem.

Tento alternativní způsob použití doporučujeme pouze na vlastní nebezpečí:

P.S.: Ještě že jsme kastrovali tak velkýho psa a nafasovali k němu trychtýř. Jinak by mě to asi nikdy nenapadlo a někdo by tady už letěl na mráz!

Příspěvek byl publikován v rubrice Obrazem, Tipy a nápady, Události, Ze života se štítky , , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..