Kočičí přání a další kočky veselé

damianek-z-tibetu

Damiánek z Tibetu

Strom splněných kočičích přání už asi znáte a možná jste se i zapojili podporou některé z kočiček. Maličkou z Kočičí naděje jsem zde pyšně prezentovala, a tak když mi nedávno do emailu přišla fotografie Damiánka z útulku Tibet, kterému jsem letos o Velikonocích přispěla na granule, radovala jsem se z dobrého skutku znovu. Kocourek je FeLV pozitivní, což výrazně snižuje jeho šance na nový domov, přestože vypadá naprosto nádherně a má bezproblémovou povahu. Jsou chvíle, kdy závidím lidem, co ještě žádnou kočku nemají a mohou si nového kamaráda vybírat bez jakýchkoli omezujících kritérií!

Nicméně jsem si taky uvědomila, že jsem naprosto zasklila sezemického kocoura Mouráčka z loňských Vánoc! Ten z akce vytěžil kromě příspěvku do misky naše oblíbené stelivo Cat’s Best a já jej tedy s omluvou a trapným zpožděním představuju s jeho dárkem dnes. Co je však mnohem důležitější a nesmírně mě potěšilo, je tato zpráva ze stránek Kočičí naděje: „Dne 2. 1. 2013 odjel ze sezemického depozita do nového domova kocourek Mouráček. Bude bydlet v rodinném domku ve Chvojenci.” Třikrát hurá Mouráčkovi i jeho novým majitelům! Skoro to vypadá, že Maličká nastavila umisťovací trend a třeba se do roka zadaří bydlet i hendikepovanému Damiánkovi…

mouracek-ze-sezemic

Mouráček ze Sezemic

Na webu akce si můžete prohlédnout galerii z předešlých kol a případně přispět na některý z běžících dlouhodobých velkých projektů. Jinak se uvidíme zase o Vánocích s novými kočičkami a jejich přáními.

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipy a nápady, Události se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..