Losování na dlouhé chlupaté lokte

Vybrat si k losování Lindičku nebyl nejlepší nápad. Kvůli jejímu laxnímu, nebála bych se dokonce říci až nezodpovědnému přístupu se dozvíte vítěze křížovkové valentýnské soutěže až teď. Za chvilku. Lístky byly v osudí už v sobotu dopoledne, ale milostslečna měla na práci spoustu jiných aktivit, například vydatný spánek, kramaření hraček, kousání lidských končetin, šikanování starších kočiček a zavilý lov hada (těsnění na dveře). Už se zdálo, že budu muset povolat Adélku s Mášenkou, a když se kolem pošantěných losů ochomejtaly, ani jsem jim nebránila, spíš tajně doufala, že se chopí aktivity. Ale vybodly se na mě úplně stejně jako Linda a ne a ne jeden z lístků utrhnout. Ale abychom dlouhý příběh zkrátili – máte rádi fotostory, jak jste je čítávali v Bravíčku? :D Tak tady jednu máte! (Doufám, že se vám to všem celé v pořádku načte!) Uvidíme se dole.

story

Tak. Doufám, že jste si udělali přibližný obrázek o tom, jak to tu o víkendu vypadalo. Zásadní je samozřejmě políčko č. 39 – Jo! Mám ho!
Takže velice gratulujeme Janě, která od nás dostane kočičí balíček s knížkou. Níže se ještě musíte pokochat valentýnskými fotkami od soutěžících. Hned jak mi ve schránce přistály první dvě, děkovala jsem prozřetelnosti, že jsem se rozhodla losovat a nepadla na mě zátěž výběru nejlepší fotky. Moc děkuju všem. A abych nezapomněla! Tajenka zní:

Mít kočku neznamená chovat mazlíčka, ale sdílet domov se spolubydlící.

Tak tomu jest a komu se to nelíbí, ať si pořídí morče. Tady najdete kompletně vyplněnou křížovku pro kontrolu.

A teď už ty obrázky plné lásky :) Děkuji Evě, Elišce, Verči, Janě, Lence a jejim miláčkům :)

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Obrazem, Události se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..