Tak tedy veselé, říkáte?

No prosím, v tom nevidím problém, vždyť proto mě tu taky máte!

Kromě standardních radovánek, jako jsou skoky po hlavě, okusování rukou, stahování jídla z talíře a pruzení tlustých – pardon – velkých koček, mám v záloze pro toto slavnostní období i nějaké ty specialitky.

Čím bychom začali? Koukejte, nejste už malí a leccos snesete, takže na rovinu – to moje roztomilé vrkání, kterým jsem vás začala oblažovat v sobotu, není nic jiného než lidmi tuze oblíbená kočičí říje. No ano, v neděli vám to konečně došlo, ale kdybych nezačala vystrkovat zadek a nenasadila biologické zbraně, budete na mě pořád cvrlikat v domnění, že si s vámi chci povídat. Tůdle, naivky! A nemyslete si, že když pustíte tu Tobiasovic holku na plný kule, že moje kvílení neuslyšíte! Vykastrovat mě nemůžete, protože jsem ještě nemocinká a mám oslabenou imunitku, heč!

Což mě přivádí k další veselé kratochvíli – co byste řekli jedné hodobóžové injekci do mé malé kejtičky? No to víte, doktor kvůli vám do práce nepůjde. Samozřejmě tuto aktivitu nijak neschvaluji, ale v rámci zachování veselí se obětuju a pěkně vám to osladím. Poteče krev!

Ale abychom pořád neřešili jenom mě – ačkoli – co jiného byste chtěli řešit? Nicméně, támhletou prolejzačkou, co tak pěkně voní po lese, tou jste mi udělali velkou radost. Škoda, že musela pětkrát spadnout, než vám došlo, že hazardujete se zdravím své nejoblíbenější kočičky. Co kdyby mě zavalila a udělala ze mě placku? Takhle přivázaná k trámu vypadá mnohem bezpečněji, děkuji.

Taky jsem vám už pomalu chtěla děkovat  za ty dvě myši. Těším se na ně od prvního dne, co s váma bydlím. Včera už to vypadalo, že mají konec hájení. Pěkně bych jim prohnala faldíky. Ale né, to bylo křiku, když jsem jim vlezla do domečku. To bylo dráma, když jsem na ně ťukala, zatímco dělali kraviny v tom malém vycházkovém akváriu a vůbec si mě nevšímali. Neskutečně ignorantský druh, tyhlety myši. Ale jen počkejte. Váš čas přijde.

To je zatím asi tak všechno. Určitě se ještě notně nasmějeme. Nebojte, kdyby mi došly vtipy, rychle zase něco vymyslím. Tak veselé Vánoce, vy moji!

Vaše Lindička

Příspěvek byl publikován v rubrice Ze života se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..