Předvánoční soutěž kočkovitá

Milí přátelé,

už od října se těším na Vánoce a s úderem listopadu přemýšlím, kam vpašovat alespoň malinkatý stromeček, zvoneček nebo jinou vánočnost. Když jsem dnes vzdychala u nástěnného kalendáře  s tím, že ještě měsíc musím čekat na vylupování čokoládek z toho adventního, ťukala si kolegyně na čelo a doporučila mi koupit si kalendáře dva a v listopadu vylupovat jen v pracovní dny. Vyhodnotila jsem to jako docela dobrý nápad. Nicméně vymyslela jsem, jak si zpříjemnit čekání na oblíbené roční období ještě jinak. Napadla mě malá soutěž pro všechny příznivce koček, ať už jsou podobně postižení jako já nebo Vánoce z duše nenávidí.

Je všeobecně známo, že mě kočky uchvacují, ale podobně se dokážu nadchnout i pro jiná témata. Tak například rozhledny, čokoládu, dlouhé túry, knížky, kalendáře a taky třeba papírové pohlednice. A přestože poslední roky s lítostí pozoruju rapidní úbytek doručených vánočních přání do poštovní schránky, nebudu vás nutit posílat mi pohledy. I když pokud by si někdo nemohl pomoci… na vyžádání poskytnu adresu :) Váš úkol ale bude mnohem prostší. Tedy za předpokladu, že jste kreativně naladěni.

Vyrobte prosím jakoukoli vánočně-kočkovitou či kočkovitě-vánoční pohlednici, ať už papírovou nebo elektronickou a zašlete ji přílohou na můj e-mail (papírové naskenované či slušně vyfocené). Zapojit se samozřejmě může celá rodina, zobrazené kočky mohou být vaše nebo cizí, technikám provedení též meze nekladu, používejte tužky, nůžky, lepidla, fotošopy… Kdo chce, ať pohlednici vyrobí i druhou stranu (tu, kam se píše adresa). Kromě originality je podmínkou jen dodržení tématu Vánoc a koček. Nezapomeňte do e-mailu připsat, kdo pohlednici vyráběl, kolik mu bylo roků a případně jména zobrazených modelů.

Uzávěrka příjmu vašich výtvorů je 1. prosince 2012 včetně. Já pak dám s kočkama hlavy dohromady a vybereme ten nejhezčí, jehož autor od nás získá blíže nespecifikovaný, o to však zajímavější vánoční dárek :) Kdo nevyhraje, ať nezoufá, protože bude přinejmenším moci obšťastnit svou pohlednicí široké přátelstvo a příbuzenstvo.

EDIT: uzávěrku prodlužuju do 12.  12., abyste se nemohli vymlouvat, že jste mezi pečením cukroví (=vybírání chlupů z těsta) a balením dárků (=vyhazováním koček z balicího papíru) neměli dost času. Já pořád stihnu příspěvky vyhodnotit a včas odeslat dárek vítězi.

EDIT 2: ještě doplňuji, že počet soutěžních pohlednic na osobu není omezen, jen houšť, ráda se pokochám :)

Případné dotazy pište dolů do komentářů. Je odstartováno. A běda, jak bude malá účast! Možná pomůže lehce vyděračský obrázek, hahaha…

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Události se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře: Předvánoční soutěž kočkovitá

  1. Misha napsal:

    hhaa, ty tvoje odkazy prostě miluji a Tomík (moje chlupaté bábo) taky :) už dlouhou dobu přemýšlím, že si na Vánoce vyrobím vlastní kartičky a asi do toho opravdu půjdu :)

  2. lentilki lentilki napsal:

    Hurá, těším se :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..