Heidi, hajdy do Hodonína!

Miluju kalendáře a na ten od hodonínských koček se obzvlášť těším. Holky ze sdružení  Kočky SOS jsou v oblasti těchto praktických obrazových „promo-předmětů“ relativní začátečnice, ale hned s prvním kouskem pro orientaci v běhu dní předvedly nebývalé nadání. Pro svou věc navíc dokáží získat zajímavé osobnosti české populární scény a nepodceňují ani marketing. Takže až budete letos na Silvestra se slzou v oku sundávat ze stěny Jana Budaře a jeho harém, nezoufejte. V šufleti už na vás bude čekat parádní manažerský stolní kalendář s rozzářenou Heidi Janků a kočkou Sašenkou!

Ale nelekejte se, není-li Heidi zrovna váš hrnek kávy. Jednotlivé stránky totiž plníte z naprosté většiny jen a pouze vy! Respektive fotky vašich koček, které jste hodonínským děvčatům s pýchou poskytnuli. Velmi mě pobavilo, že svou troškou přispěl i zpěvák Vilém Čok se svou kočkou Syrečkem. Rýmovačku k jeho fotografii jsem si náležitě vychutnala.

Čímž se dostávám k dalšímu zásadnímu bodu tohoto díla. Měla jsem tu čest podílet se na jeho tvorbě nejen propašováním pár fotek mých chlupatých modelek, včetně Babetičky in memoriam. Autorky mě požádaly, abych některé fotografie otextovala krátkou básničkou či říkankou. Jelikož to je činnost, která mě baví víc než například… vysávání, s nadšením a ruměncem skromnosti na tváři jsem souhlasila.

No dobrá, stejně by to dřív nebo později někdo vytroubil. Prostě jsem se jim se svým básněním vnutila! Reklamace prosím posílejte do Hodonína! ;)

A na závěr to nejdůležitější: Kalendář můžete již nyní objednávat na adrese Kocky.SOS@seznam.cz. Cena je 200 Kč/ks (resp. 150 Kč/ks při odběru více kusů) a poštovné. Výtěžek bude samozřejmě svědomitě použit na péči o opuštěné kočky v Hodoníně a okolí.

A kdo to chce i s nějakou tou parádou, ať si už nyní ve svém (patrně naprosto nudném) stolním kalendáři zakroužkuje datum 30. 8., neb ve Křenovicích u Brna proběhne stylový křest. Bude pojat jako charitativní akce, program a seznam hostů, kteří pro kočky vystoupí, naleznete tady. Tak se tam třeba uvidíme!

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipy a nápady, Události se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Jeden komentář: Heidi, hajdy do Hodonína!

  1. Miroslava Hajduchová napsal:

    Děkuji za oznámení. Jsem moc ráda, že si kalendáře už můžu jít koupit do ordinace paní dr.Vičarové. Jsem hrozně šťastná, že jste mi otiskli mé 2 fotečky, již Bohužel nežijícího kocourka Tomáška. Taky se moc těším na křest kalendáře.
    Zdraví Miroslava Hajduchová se svýma kočičkama Felixem, Sárou, Fabiánem a Nikolasem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..