Vánoční Plná miska pro zvířátka z útulků

Až se půjdete před Vánocemi kochat do centra Brna výzdobou a světýlky a porovnávat, kde mají lepší medovinu (tipuju u Slováků na Zelňáku jako vždy), nebo ještě shánět poslední dárky pod stromeček, zastavte se taky v kavárně FALK na Gorkého ulici. Ve dnech 18. – 20. prosince se tam totiž uskuteční další populární bazárek na podporu kočičích a psích sirot a bezdomovců v péči útulků Tibet a Brněnský Max. Možná právě tady nakoupíte originální vánoční dárky pro své blízké nebo sobě pro radost.

Plná miska se stala příjemnou tradicí v Brně, příležitostí nejen pro zajímavé a jedinečné nákupy, ale i možností, jak naložit s nevhodnými dárky, věcmi, které se vám doma sešly dvakrát, knížkami, které jste už přečetli a nevejdou se vám do knihovny, prostě s předměty, které jsou kvalitní, pěkné, čisté, nové nebo zachovalé, ale měly by dělat radost někomu jinému. Věnujte je nyní do bazárku Plné misky, uvolněte místo ve svých skříních a podpořte tak bez velké námahy potřebná zvířatka. Více informací a kontakty najdete na přiloženém letáku.

P.S.: Ta naše hodná Babetka se prý taky věnuje do bazárku jako nepotřebná, ale hezká a zachovalá věc! Prý když nechci věnovat Adélu, půjde tedy demonstrativně ona – koukejte, jak se nabalila s ostatními věcmi. Babetko, hned vylez, živá zviřátka do bazaru stejně neberou!

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipy a nápady, Události se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..