Co koupit na Vánoce kočkám

Kočkám nekupujte nic, beztak mají Vánoce každý den a vděk nikde. Dostatečným dárkem pro ně budou krabice a papíry a sáčky a stužky a hvězdičky z dárků pro vás. Taky je ohromně pobaví, až se v nestřeženém okamžiku uvelebí na vašem novém kašmírovém svetru a vy si toho všimnete v okamžiku, kdy už nepoznáte, jaká byla jeho původní barva. (Teď bude mouratá). Takový šplh po stromečku a shazování ozdob je též nevšední legrace. O pinkání do čokoládových figurek a jejich prohánění po bytě ani nemluvě. Takže s dárky pro kočky se vůbec netrapte a ušetřené peníze raději investujte do dalšího pytle s granulemi. Kočky za něj budou ve výsledku vděčnější než za nějakou pitomost, která je stejně přestane do příštího rána bavit (viz o hračkách a pelíšcích).

Pokud přesto budete zavaleni neodbytným pocitem viny a myslet si, že pohled do rozzářených očíček těch malých usurpátorů na Štědrý den to jen zhorší (asi to nebude nic platné zmiňovat, ale povšimněte si též nozder nasávajících vůni smažené ryby či řízku – očíčka souvisí právě s tím, nikoli s očekáváním dárků!) , zasedněte nyní tedy k internetům a nakupte granule, konzervy, hračky, pelechy, kokina, škrabadla, prostě co vás napadne, že by vašim kočkám udělalo radost (neudělá, nebojte). Až vám to pošta doručí, celou krabici pěkně vánočně zabalte, napište na ni „od Mourka a Micinky“ (za Mourka a Micinku doplňte jména vašich koček) a zavezte do nejbližšího či vám nejmilejšího útulku. Vaše svědomí bude ukojeno, dámy v útulku a jejich svěřenci se zblázní radostí a vaše kočky udělají maximálně: „Pfffffffff – sebrala nám krabici!“

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipy a nápady se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..